WOLF provinciaal kampioen!

Met heel veel inzet en 3 mooie overwinningen op rij heeft Wolf zich gisteren (zondag 11 oktober 2009) tot provinciaal kampioen Groen-Blauw gekroond (-66 kg U17). Wolf won zijn eerste 2 wedstrijden met ippon (worp en houdgreep) en hield zijn sterke tegenstander in de finale met een yuko score achter zich…proficiat!
Andere dappere deelnemers van onze club waren Karel (-50 kg U15), Ruben (-73 kg U17) en Sander (-60 kg U20).

Karel begon zijn wedstrijddag reeds met een blessure aan de pols en heeft zijn beste vorm niet kunnen laten zien…hij wil dit seizoen nog vele competities meedoen dus we mogen zeker nog iets van hem verwachten…Ruben won zijn eerste wedstrijd met ippon na een verboden handeling van zijn tegenstander en moest in de 2 volgende wedstrijden zijn meerdere erkennen in een sterkere tegenstander…toch een mooie prestatie. Ook Sander vocht 3 wedstrijden en kon beslag leggen op een verdienstelijke 3de plaats.

Bij deze graag een dankwoordje aan Guy De Visscher voor zijn constructieve bijdrage als coach en aan de ouders voor hun aanwezigheid op het kampioenschap!

Advertentie