Tornooi U11 & U13 te Kruishoutem

De tornooimicrobe heeft onze jeugd te pakken. Met maar liefst 13 waren ze ingeschreven om deel te nemen afgelopen zaterdag. 6 jongeren bij de U11 : Thimo De Clerq ,Quinten De Troyer, Seppe Van de Vijver, Robbe De Sutter, Renzo Lagaert en Jens Reynvoet. 7 Jongeren bij de U13 : Andreas Dejaegere, Cas Saesens, Marijke Van Caeneghem, Lara Van Muylder, Rambert Van Hemelryck en Kasper Goossens. Spijtig genoeg konden door omstandigheden Cas en Kasper er niet bij zijn.
Onze jongens en meisjes beginnen een hecht vriendengroepje te vormen op competities. Meedoen op competitie is net iets moeilijker dan een clubkampioenschap. Dat ondervonden de nieuwkomers op zaterdag 26 maart. Maar al onze judoka’s hebben zeer sterk gekampt, veel ervaring opgedaan en ook een wedstrijd gewonnen. Maar de hoofddoelstellingen van al onze judoka’s zijn bereikt; ze hebben het beste van zichzelf gegeven in een sportieve sfeer en konden met opgegeven hoofd telkens de mat verlaten.
Enkele sfeerfoto’s……

https://picasaweb.google.com/s/c/bin/slideshow.swf

Advertentie