we starten opnieuw

Een klein virus dat de hele wereld in houdgreep heeft, zorgde ervoor dat we vorig seizoen abrupt moesten stoppen. Op woensdag 26 augustus starten we opnieuw in onze vertrouwde dojo volledig volgens de covid-19 regels . De goesting zal bij iedereen waarschijnlijk groot zijn om er terug in te vliegen.

Om terug op te starten zijn we niet over een nacht ijs gegaan. De gezondheid van onze leden en familie komt op de eerste plaats, en we zullen er als club alles aan doen om het sporten zo veilig mogelijk te organiseren. Als club hebben we ook getwijfeld of we wel moeten opstarten.  Echter zijn we overtuigd dat het fysieke en mentale welzijn van mensen ook belangrijk is in deze moeilijke periode.  Daar willen we als club dan ook ons steentje bijdragen om op een verantwoorde manier samen te sporten

Hieronder vind je onze Covid-19  procedure voor de heropstart eind augustus. Deze is afgestemd op instructies die komen vanuit de Vlaamse Judofederatie en de overkoepelende Vlaamse Sportfederatie en het platform van overkoepelende gevechtssporten.  Verder hebben we ons ook geïnformeerd over wat de gemeente Oosterzele toelaat binnen haar grondgebied

-13 jaar+13jaar
Deze groep mag binnen trainen en mag ook contact maken van uit de overheid.  Onze -13 jaar zal als volgt werken: •De aanwezigheid van judoka’s zal steeds strikt genoteerd worden, dit in belang van contacttracing. •Trainers zullen een mondmasker dragen. •Per training zullen we de judoka’s verdelen in kleinere groepjes en deze groepjes zullen afzonderlijk trainen. (witte gordels, gele gordels, oranje + groen) •Op de judomat trainen we maximaal met 20 judoka’s.  •In deze periode zullen we enkel rechtstaand judo doen, omdat grondwerk te nauw contact vraagt tussen de judoka’s. •Judoka’s komen toe in sportkledij en maken dus GEEN gebruik van de kleedkamers. •Judoka’s verzamelen telkens voor de training buiten aan de ingang van de sporthal. •Judoka’s zullen door de trainers en in de kleine groepjes naar de plaats van sporten worden begeleid.  •Judoka’s ontsmetten voor en na de training steeds hun handen. •Ouders kunnen NIET aanwezig zijn op de training, begeleiden hun kinderen NIET binnen de sporthal en dragen ook steeds een mondmasker op de parking van de sporthal. •Na de training zullen de judoka’s afgehaald kunnen worden aan de garagepoort van de polyvalente zaal.•De aanwezigheid van judoka’s zal steeds strikt genoteerd worden, dit in belang van contacttracing. •Trainers zullen een mondmasker dragen. •We trainen zoveel mogelijks buiten, enkel bij slecht weer zal er binnen gesport worden. •We trainen zonder contact. •We trainen in groepen van maximaal 20 judoka’s.  •Kledij voor deze periode: Sportieve kledij •Judoka’s verzamelen telkens voor de training buiten aan de ingang van de sporthal. •Judoka’s ontsmetten voor en na de training steeds hun handen. •Breng steeds jullie rekker mee. (Indien je nog geen rekker hebt, vraag deze aan je trainer) •Ouders kunnen NIET aanwezig zijn op de training, begeleiden hun kinderen NIET binnen de sporthal en dragen ook steeds een mondmasker op de parking van de sporthal. •Na de training zullen de judoka’s terug verzamelen buiten aan de ingang van de sporthal.
Trainingsmomenten tijdens COVID-19 maatregelen
Woensdag :   17h45-18h30 : benjamins / 18:35-19h30 : jongeren Zondag :  09h00-09h45: Benjamins / 09h50-10h45: jongerenWoensdag :  19h40 – 21h00 Zondag :  10h50 -12h00

een paar algemene richtlijnen:

Judoka’s die ziek zijn horen niet thuis op onze training.  Neem geen risico en blijf thuis als je ziek bent.

•Judoka’s die uit vakantie komen uit een oranje of rode zone, die respecteren de quarantaine richtlijnen vanuit de overheid.

•Het gebruikte sportmateriaal EN Judomatten zullen steeds ontsmet worden na de training.

Laten we zorg dragen van elkaar en vragen uitdrukkelijk om de richtlijnen strikt te respecteren.  Zo kunnen we samen op een leuke en veilige manier sporten.

Advertentie