Sinterklaas

En of hij is langsgekomen. Sinterklaas maakte ook dit jaar tijd vrij om de kleuters, benjamins en jongeren langs te komen. De Sint had opnieuw zijn 2 grappigste assistentes meegebracht die voor de nodige animatie zorgden.

Het zijn drukke tijden voor de Sint, maar onze club, daar heeft hij toch een speciale band mee. Elke jaar weer probeert hij er bij te zijn. De assistentes van de Sint probeerden hun judolessen van vorig bezoek uit, zo probeerden ze zelfs een randori.

De Sint zelf verbaasde een heleboel judoka’s met wat er allemaal in zijn grote boek staat. De monden vielen open bij velen.

Op het einde van het bezoek kregen alle judoka’s toch wat lekkers mee van de Sint.

En de Sint werd dan op zijn beurt getrakteerd op een leuk Sinterklaaslied.

Tevreden kan iedereen terug naar huis

Advertentie